Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich w pływaniu to ostatnia impreza podsumowująca miniony sezon. W zawodach wzięło udział 509 zawodników ze 135 klubów. Nasz klub reprezentowała nasza najlepsza juniorka 15 letnia Karolina Urban. Zawody te okazały się szczęśliwe dla naszej Karoliny. 4 medale to jej dorobek. Smaku dodaje fakt, że w Starogardzie czekaliśmy na medale rangi Mistrzostw Polski czekaliśmy 9 lat.

Mistrzostwa rozpoczęły się od startu eliminacyjnego na 100 mot. w którym to Karolina zajęła 5 pozycję zachowując świadomie rezerwy sił, ponieważ niecałe 40 minut później czekał ją kolejny start. Tym razem 200 dow. Tutaj także poradziła sobie doskonale. Z 4 czasem dostała się do finału.
W sesji popołudniowej wszystko poszło zgodnie z planem. Pierwszy medal, brązowy, to start finałowy na 100 mot. To dodało skrzydeł Karolinie, 15 minut później cieszyła się już z drugiego medalu, tym rzem srebrnego na 200 dow. Wymarzony początek zawodów.

Drugiego dnia Karolina stanęła przed trudnym zadaniem znaleźć się w pierwszej trójce na 400 dow. W eliminacjach ostrożnie ale pewnie wchodzi do finału z 4 czasem. W sesji finałowej niepozbawionej dramatycznego przebiegu udaje się zdobyć brązowy medal z czasem 4:28.80 co jest jej nowym rekordem życiowym. Do srebra zabrakło zaledwie 0,07 sekundy Karolina musiała uznać wyższość jedynie bardzo uzdolnione zawodniczki Aleksandrę Knop z UKS 190 Łódź i Martę Klimek z Unii Oświęcim.
Trzeciego dnia zgodnie z planem z 4 czasem Karolina wchodzi do finału na chyba najtrudniejszym z wyścigów 200 mot. W finale, nieskromnie mówiąc, celem był srebrny medal. Udało się, na ostatnich 50 metrach dzięki dobremu rozkładowi tempa z 6 pozycji Karolina przesunęła się na drugą i już jej nie oddała. Zwyciężczyni Daria Zielińska z Polonii Warszawa była poza zasięgiem.
Karolina Urban miniony sezon 2017/2018 pod okiem trenera Krzysztofa Korczaka przepracowała niezwykle sumiennie.W sezonie zimowym na mistrzostwach okręgu pomorskiego pokazała swoją siłę, zdobywając 7 medali, wygrała Ligę woj. Pomorskiego, na Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców startowała w finale A na 200 mot zajmując 5 miejsce. Na zakończenie sezonu Letnie Mistrzostwa Polki Juniorów 15-letnich z dorobkiem 4 medali. Cały ten sukces dzięki poprawieniu systemu szkolenia, zaangażowaniu w treningi, umiejętności pogodzenia nauki ze sportem wyczynowym, oraz dzięki wsparciu rodziny i najbliższych. Serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.